top of page

Studio

Stuudiosessioon Tallinna rendistuudios

Fine Art girls portrait

Pakett Studio on oma nime vääriliselt mõeldud just stuudiosessioonina. Vahel on nii, et ei soovi või ei saa mingil põhjusel looduses pilti teha. Kui sinu sooviks on midagi klassikalisemat nagu Fine Art' stuudioportreed või sooviksid tulla sessioonile hoopiski vastsündinuga, siis on stuudio valik just sulle mõeldud.

Minu vastsündinu stuudiosessiooni pakett on 2 tundi pikk. Miks? Kogemused on näidanud et soovides kauneid ja kvaliteetseid pilte mis on visiooni järgi loodud, võib kiirustamine neile saatuslikuks saada. Kvaliteet nõuab aega. :) Nii on ka näiteks minu õuesessioonide paketid loodud ilma täpse ajalise piiranguta.

Et kiirustamata kõik oodatud kaadrid kinni püüda, on 2-tunnine sessioon pisikese ilmakodanikuga parem ja mugavam valik. Sedasi saan mina fotograafina kindluse et meil on stuudios piisavalt aega ka siis kui tuleb ette ootamatuid olukordi ning Sinul mõnusalt mugav sessioonil olla, muretsemata, et äkki ikka kõike ei jõudnud. Vahepeale jääb ka ajavaru et teha vajalikke toitmis- ja mähkmevahetus pause. Või kasvõi beebit veidi kaisus tuttu jalutada. Nii maandame stressi, sest kui rahulikud on vanemad on rahulik ka laps. :) Sessioon toimub heledas stuudios kasutades naturaalset päevavalgust.

Fine Art' stuudiosessiooni pikkus on 1-tund ning need sessioonid toimuvad tumedamates toonides stuudionurgas või fototaustal. Sinna on oodatud pered ja/või lapsed alates vanusest 1+ aastat. Tulemusena valmivad kaunid ja omapärased fotomälestused, mis on eriti ilusad just portreefotodena. Näidiseks on kasvõi see sama pilt siin kirjelduse juures.

Mul on Tallinnas tänaseks välja kujunenud stuudiod kus ma olen korduvalt käinud ning tunnen tehnikat ja stuudiot  üsna hästi et teada milliseid tulemusi endalt oodata võin. Kui sul on soov tulla minuga just stuudiosessioonile, siis kirjuta mulle ja me saame üheskoos teha nii õige stuudio valiku kui ka paika panna kõik muud detailid, mis garanteerivad meile õnnestunud ja hästi meeldejääva pildistamiskogmuse.

Stuudio rendi tasu on juba arvestatud sessiooni hinna sisse.

Oled rõõmuga oodatud,

Katrin

 " Photography for me is not looking, it’s feeling. If you can’t feel what you’re looking at, then you’re never going to get others to feel anything
when they look at your pictures. "

– Don McCullin

bottom of page