top of page

Simple

Sinu eriline fotomälestus

Lapsed sügisel

Pakett Simple sobib ideaalselt neile kes soovivad endale ühte või paari kunstipärast fotomälestust. Olgu selleks soov saata oma kallitele kaunis postkaart või luua oma kodu kaunistama suuremõõtmeline fototrükk.

Kui Sul on olnud mõttes teha oma perest või lastest üks kunstipärane ja omanäoline portree, mis jääks aastateks teie kodu pilgupüüdjaks, siis see pakett ongi just sulle mõeldud.

Sessiooni eelselt saadan ma Sulle küsimustiku, mille vastused aitavad mul fotograafina Sinu perega tuttavaks saada ning teie soove paremini mõista. Lisaks räägime põhjalikult läbi kogu sessiooni riietuse valiku, et tulemus moodustaks kauni terviku. Suhtluse ja koostöö tulemusel valmib mul fotograafina juba ennem meie kohtumist visioon, kuidas teie soove kõige paremini pildile püüda.

See pakett ei sisalda tervet galeriid ning sessiooni pikkuseks on arvestuslikult mõeldud kuni üks tund, olenevalt sessiooni eripärast ning inimeste arvust. See on täpselt paras aeg, et jõuaksime teha kuni 5 erinevat pilti, et saaksid soovi korral pilte juurde valida. Kogu sessioon on minu poolt juhendatud.

Valmiv kunstifoto on digitaalsel kujul, kuid kindlasti enamat väärt kui säilitamist vaid kõvakettal. Soovi korral olen sulle abiks, et aidata leida sobivad lahendused Sinu fototrükile. Tellides minu kaudu fototrüki võid olla kindel et saad mälestuseks kaunid ja kvaliteetsed fotod.

See ainulaadne kunstifoto jutustab lugu sinust ja sinu perest. Millest sa sooviksid oma lugu rääkida?

Mina kuulan sinu lugu et luua Sinu pilt.

Oled rõõmuga oodatud

Katrin

" It’s one thing to make a picture of what a person looks like, it’s another thing to make a portrait of who they are. "

- Paul Caponigro

bottom of page