top of page

Portree

KODU / STUUDIO / LOODUS / FINE ART

Girl portrait

Ma tõesti naudin portreede pildistamist ja kõike mis sellega kaasas käib. Imeline portreepilt ei teki lihtsalt niisama, vaid vajab selleks erilist tähelepanu. Detailid on need mis loovad terviku. Riietus, valgus, asukoht, emotsioon - see kõik peab olema omavahel kooskõlas, et sünniks üks ilus portree mis vaatama kutsub. Pisidetailid nõuavad keskendmist, aga tulemus on alati seda väärt. Fotograafina annan endast parima, et see ei oleks lihtsalt üks pilt, vaid midagi palju erilisemat. 

Sinu portreepilt räägib lugu Sinust. Mida sa sooviksid, et sinu pilt sinust räägiks? Kui tahaksid endast või oma pereliikmetest kvaliteetseid portreefotosid, siis saan aidata sul luua just sellise looga portree nagu sina soovid. Sellepärast algab meie koostöö juba ennem sessiooni. Sul on võimalus mulle oma mõtetest rääkida, et me saaksime sessiooniks kõik kuni detailideni paika panna. Mina kuulan sinu lugu et luua Sinu pilt.

" It’s one thing to make a picture of what a person looks like, it’s another thing to make a portrait of who they are. "

- Paul Caponigro

bottom of page