top of page

Erisessioon

FINE ART

Creative Fine Art Portrait

See on see, mis minu hinge heliseama paneb - fotokunst. Foto, mis pole lihtsalt niisama foto, vaid midagi palju erilisemat ja aegumatut. Mulle meeldib luua Fine Art'i. Võtta endale seda aega et teha ühest fotost kunstiteos. 

 

Erisessioon on täiesti omanäoline ja kordumatu kogemus. Ennem kui ma saan Sinust pilti teha tuleb mul Sind tundma õppida. Ma võtan aja et kuulata sinu mõtteid ja soove miks sa erisessioonile tuleksid ja mida sa tahaksid tulemusena näha. Koos sinuga paneme me paika kõik selleks vajaliku - riietus, asukoht, meeleolu ja rekvisiidid tuleb detailideni läbi mõelda. Võtmesõna on alati riietus, sest see loob alati terviku. Alles siis kui kõik on kokku lepitud, saan ma kaamera kätte võtta et Sinu visiooni väärikalt pildile püüda. 

Meie sessioonile järgneb alati fototöötlus et saavutada piltidel just oodatud tulemus. Et kõik detailid saaksid hoolikalt viimistletud kulub mul ühele pildile mitmeid töötunde. Kogu selle protsessi tulemusel valmib omanäoline  ja aegumatu kunstifoto. Fine Art on kunst, mis jääks kaunistama sinu kodu. Imeline teos suurel lõuendil, mis saab aastatepikkuseks pilgupüüdjaks. Kauni mälestusena on neid erilisi fotosid väärikas talletada ka spetsiaalses kõvaköitelises fotoraamatus. Muinasjutulise fototöötlusega loodud foto pakub premium kvaliteediga fotopaberile väljatrükitult sulle ainulaadset võimalust saata pühadetervitusi oma kallitele hoopis erilisel ja kordumatul viisil. Nii jääksid sessiooni fotod kvaliteetse väljatrükina Sulle armsaks mälestuseks kaunis kinekarbis.

 " Photography for me is not looking, it’s feeling. If you can’t feel what you’re looking at, then you’re never going to get others to feel anything
when they look at your pictures. "

– Don McCullin

bottom of page