top of page

Creative

Pildid, mis jutustavad Sinu lugu

Portree õed

Creative sessioonipakett on minu signatuur sessioon, ehk see mille pärast enamus inimesi minu juurde pildile soovib tulla. Kordumatu pildistamiskogemus, mis saab alguse juba siis kui me sessiooni aja broneerime ja lõppeb pärast fotode kättesaamist imekauni mälestusena kaunis kinkekarbis. 

Selleks et hakata Sinu pere lugu pildile püüdma, õpin ma kõigepealt Sind ja sinu pere tundma. Selle jaoks olen ma koostanud küsimustiku kus on just need küsimused mis mind fotograafina aitavad, et kogu meie sessioon kulgeks murevabalt ja teie ootused saaksid täidetud. Läbi meie suhtluse saame paika kõik vajaliku, kaasaarvatud täpselt sobiva riietuse. Nii et pildistamise päeval kohtudes jääb tunne, justkui ei kohtukski me üldse esimest korda. :)

Järeltöötluse tulemusena valmib sellelt sessioonilt 10 ilusat ja kunstipärast fotomälestust. Et mitte jätta neid vaid digifailidena arvuti kõvakettale, pakun selle paketi raames ka fotosid väljatrükituna kvaliteetsel fotopaberil ning ilusas kinkekarbis. Nii saad ka ilma elektroonikast sõltumata pilte taas vaadata, külalistele näidata või soovi korral kasvõi fotoraami sisse panna.

Sessioon toimub looduses ning seda saab teha igal aasta-ajal vastavalt Sinu soovile. Pole olemas paremat aega kui praegu. Sinu imeline elu toimub just sel hetkel ja see on alati salvestamist väärt.

Meie fotosessioon on täielikult minu poolt juhendatud ja ma annan alati endast parima, et Sinu pere tunneks ennast minuga koos mugavalt ning see oleks meile kõigile mõnusalt koos veedetud aeg.

Oled rõõmuga oodatud

Katrin

“The best thing about a picture is that it never changes,
even when the people in it do.”

– Andy Warhol

bottom of page