ERISESSIOONID

KODU / STUUDIO / LOODUS

IMG_1949cc.png

Mulle meeldib luua Fine Art'i. Seda nii portreede kui ka fotolavastuste näol. Võtta seda aega et luua ühest fotost kunstiteos. Katsetada, mängida, kombata fototöötluse piire. Panna ennast fotograafina proovile ja õppida koguaeg uusi tehnikaid. Erisessioon on täiesti omanäoline ja kordumatu kogemus. Ennem kui ma sinust saan pilti teha tuleb mul võtta aeg et Sind veidike tundma õppida. Ma võtan aja et kuulata sinu mõtteid ja soove miks sa erisessioonile tuleksid ja mida sa tahaksid tulemusena näha. Iga sündiv foto on alguses lõpuni erilise hoolega juhendatud. Riietus, asukoht, meeleolu ja rekvisiidid tuleb mõelda detailideni läbi. Alles siis saan ma kaamera kätte võtta et Sinu visiooni väärikalt pildile püüda. 

Sellele järgnevb fototöötlus mis on samuti detailideni läbi mõeldud, et saavutada just soovitud tulemus. Miski ei tohi märkamata jääda. Kogu selle protsessi tulemusel valmib omanäoline kunstiteos kas Fine Art portree või muinasjutuliku postkaardi näol. Fine Art on kunst, mis jääb kaunistama sinu kodu. Imeline teos näiteks perepildina suurel lõuendil, mis saab aastatepikkuseks pilgupüüdjaks. Muinasjutulise fototöötlusega loodud fotolavastus pakub postkaardina sulle ainulaadset võimalust saata pühadetervitusi oma kallitele hoopis erilisel ja kordumatul viisil. 

 " Photography for me is not looking, it’s feeling. If you can’t feel what you’re looking at, then you’re never going to get others to feel anything
when they look at your pictures. "

– Don McCullin